GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Fat 17277150

nr 1727 7150

Fat

Gina Nielsen. Signerad, daterad 1998, bemålat glas i dekor av ormar. Diameter: 39 cm, höjd: 10 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:23:11